رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بیش از ۵۴۹ میلیارد تومان تسهیلات به ۳۹۴ واحدهای تولیدی فارس پرداخت شده است

۱۸:۰۲ - ۲۰۱۷/۰۲/۲۴
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس :

بیش از ۵۴۹ میلیارد تومان تسهیلات به ۳۹۴ واحدهای تولیدی فارس پرداخت شده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: دولت افزون بر ۱۶ هزار میلیارد تومان برای حل مشکلات و رفع موانع تولید در کشور اختصاص داده که از این رقم بیش از ۵۴۹ میلیارد تومان آن به ۳۹۴ واحد تولیدی نیمه فعال و نیمه تمام این استان پرداخت شده است.

به گزارش صبح شیراز ، یدالله رحمانی، در حاشیه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در کازرون، در گفت و گو با ایرنا بیان داشت: در واقع ۱۰۶ درصد از مجموع اعتبار تخصیصی دولت در استان فارس جذب شده است.
وی افزود: متوسط جذب این اعتبار در کشور ۵۴ و نیم درصد است و این امر بیانگر این است که ۲برابر متوسط اعتبارات کشور در استان فارس جذب شده است.
رحمانی بیان کرد: از ابتدای سال ۹۵ تا کنون ۱۲۲ نشست برای حل مشکلات و رفع موانع تولید در استان فارس برگزار شده که سه جلسه آن متعلق به حل مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان کازرون بوده است. 
در این نشست که چند تن از مدیران کل و مدیران عامل بانک های استان فارس حضور داشتند، سید کمال علوی فرماندار شهرستان کازرون، برخی از مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی این شهرستان را بیان کرد و خواستار ارائه راهکار برای حل آنها از سوی مسئولان ذی ربط شد. 
در ادامه این جلسه، مسائل و مشکلات ۲۰ واحد تولیدی شهرستان کازرون بررسی شد و چند نفر از صاحبان این واحدهابه طرح مطالبات صنفی خود در ارتباط با پرداخت مالیات و درخواست دریافت تسهیلات پرداختند و مدیران کل حاضر در این نشست برای پیگیری و حل این مشکلات در استان قول مساعد دادند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.