رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اعلام نتایج انتخابات اتاق بازرگانی شیراز

۱۱:۰۳ - ۲۰۱۵/۰۳/۱۱

اعلام نتایج انتخابات اتاق بازرگانی شیراز

نائب رئیس اتاق اصناف شیراز گفت: انتخابات هشتمین دوره اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز با رقابت ۳۲ تن برای کسب ۱۵ کرسی این اتاق برگزار و امروز نتایج نهایی آن اعلام شد.

درباره انتخابات اتاق اصناف شیراز اظهار داشت: برای نخستین بار تمام اعضای ائتلاف نوآفرینان رشد اقتصادی در انتخابات موفق به کسب اکثریت آرا شدند.

وی آمار و نتایج انتخابات را این گونه بیان کرد: در این دوره از میان ۷۸۰ نفر واجد شرایط ۴۲۰ تن از بازرگانان، صنعتگران و فعالان حوزه‌های معدن و کشاورزی استان در این انتخابات شرکت کردند که در بخش صنعت، فریدون فرقانی (۲۸۱ رأی)، عباس ابو قداره (۲۶۴ رأی)، علی‌اصغر ظریفکارفر (۲۱۹ رأی)، محمدرضا ظهیرامامی (۲۰۲ رأی) و مهدی علی پور (۱۴۹ رأی) انتخاب شدند.

نائب رئیس اتاق اصناف شیراز خاطرنشان کرد: در بخش بازرگانی نیز یوسف صلاح‌الدین ایزدفر (۲۳۰ رأی)، محمدعلی دیده روشن (۲۰۴ رأی)، سید کاظم خاکره (۱۹۹ رأی) و یلدا راهدار (۱۸۶ رأی) و حمیدرضا ذوالانواری (۱۷۳ رأی) انتخاب شدند.

وی تصریح کرد: همچنین در بخش معدن، محمد صادق حمیدیان (با کسب ۲۰۹ رأی) و عبدالمجید نیکنام جهرمی (۱۳۴ رأی) به مدت چهارسال به‌عنوان عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فعالیت می‌کنند و در بخش کشاورزی نیز جمال رازقی (۲۴۰ رأی)، خسرو فروغان گران‌سایه (۲۱۲ رأی) و هادی حنائی جهرمی (۱۶۶ رأی) به این اتاق راه یافتند.

فروغان در مورد شیوه جدید انتخابات در این دوره گفت: این دوره از انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار شد و افرادی که دفترچه اقتصادی خود را به کارت الکترونیکی تبدیل نکرده بودند موفق به شرکت در انتخابات نشده‌اند.

به گزارش تسنیم، ۴۳ تن از بازرگانان و فعالان اقتصادی استان از چهارم تا ۱۱ بهمن‌ماه امسال برای حضور در این انتخابات ثبت‌نام کرده بودند که تا روز یکشنبه ۱۱ تن از آنان انصراف خود را اعلام کردند تا این انتخابات با حضور ۳۲ نفر به‌عنوان نامزد شکل گیرد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.