رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

هدف دشمن این است که جلو رشد و ترقی ایران اسلامی را بگیرد و چهره واقعی ملت ایران را در دنیا مخدوش سازد

۱۰:۰۲ - ۲۰۱۷/۰۲/۰۳
معاون سیاسی استانداری فارس :

هدف دشمن این است که جلو رشد و ترقی ایران اسلامی را بگیرد و چهره واقعی ملت ایران را در دنیا مخدوش سازد

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: هدف و تلاش دشمن این است که جلو رشد و ترقی ایران اسلامی را بگیرد و چهره واقعی ملت ایران را در دنیا مخدوش سازد.

 هادی پژوهش جهرمی، پنجشنبه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در آیین افتتاح مجتمع ورزشی روستای گلار در دهستان بید شهر بخش اوز لارستان، بیان داشت: اما دشمنان انقلاب اسلامی از این موضوع غافلند که ملت ابران، مردمانی هوشیار، عاقل، رشید و قدرتمند هستند.
وی، در بخش دیگری از مطالب خود با قدردانی از کمک برادران هاشمی از خیران لارستان که در ساخت مجتمع ورزشی روستای گلار مشارکت داشته اند، گفت: هر آنچه که برای رضای خداوند انجام می دهیم ماندگار و جاوید است و انجام کار نیک و خیر از اعمالی است که نزد خداوند ماندگار خواهد بود. 
بخشدار اوز هم در این آیین اظهار داشت: در دهه فجر امسال ۲۵ طرح با هزینه ۱۲۰ میلیارد ریال در این بخش به بهره برداری می رسد که از این میزان ۱۰۰ میلیارد ریال آن از محل اعتبارات دولتی و مابقی از محل کمک های خیران تامین شده است.
محمد حسین آتش فراز، همچنین از روکش آسفالت جاده روستای گلار به عنوان یکی از مطالبات مردم این روستا یاد کرد و خواستار توجه مسئولان ذی ربط به این امر شد.
سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز هم در این آیین گفت: مجتمع ورزشی روستای گلار در فضایی به وسعت یک هزار و ۲۶۰ مترمربع با هزینه ای معادل ۱۰ میلیارد ریال با کمک و مشارکت سید عبدالله و سید علی هاشمی از خیران لارستان ساخته شده است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.