رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دولت یازدهم، نهضت خدمت را راه اندازی کرده و به آن تاکید ویژه دارد

۲۲:۰۱ - ۲۰۱۷/۰۱/۲۶
مدیرکل حراست استانداری فارس:

دولت یازدهم، نهضت خدمت را راه اندازی کرده و به آن تاکید ویژه دارد

مدیر کل حراست استانداری فارس گفت: دولت یازدهم، نهضت خدمت را راه اندازی کرده و به آن تاکید ویژه دارد و عملکرد آن در حوزه های مختلف به ویژه احیای امر به معروف و نهی از منکر قابل دفاع است.

به گزارش صبح شیراز ، سید محمد لطیف حسن پور، سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان آباده، اقدام های دولت یازدهم در سه سال گذشته را ارزشمند و افتخارآمیز دانست و اظهار داشت: کنترل تورم و کاهش رکود اقتصادی یکی از اقدام های ارزشمند این دولت است که به کشور امنیت و آرامش بخشید و موجب تنش زدایی شد.
وی با اشاره به اینکه در اوایل کار دولت یازدهم، کشور در رکود بسیار شکننده ای گرفتار و اثر تحریم ها در زندگی مردم نمایان بود،گفت: نرخ رشد منفی اقتصادی ۶.۷ درصد و ۱.۹درصد در سال های ۹۱ و ۹۲ موید این موضوع است اما این رشد منفی در سال ۹۵ به رشد مثبت سه درصدی رسیده است.
مدیر کل حراست استانداری فارس افزود: کنترل تورم ۴۵ درصدی در سال ۹۲، اقدامی نیست که یک شبه انجام شود، کارشناسان و عالمان شاخص حوزه اقتصاد دنیا نیز در این مورد شهادت داده اند اما این تورم در سال ۹۵ در دولت یازدهم 
به ۹.۲ درصد رسیده است. 
حسن پور ادامه داد: دولت در زمینه تحول در نظام سلامت اداری کشور، نهایت تلاش و نظارت خود را انجام داده و مبارزه با فساد، تحول در نظام بهداشت و درمان آحاد ملت و تحول در نظام بیمه ای از دیگر اقدام های ارزنده دولت تدیبر و امید است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.