رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ارتقای جایگاه فارس در فضای کسب و کار در بین استان های کشور، از اولویت های اصلی مدیران استان است

۲۳:۰۱ - ۲۰۱۷/۰۱/۲۳
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس :

ارتقای جایگاه فارس در فضای کسب و کار در بین استان های کشور، از اولویت های اصلی مدیران استان است

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: ارتقای جایگاه فارس در فضای کسب و کار در بین استان های کشور، از اولویت های اصلی مدیران این استان است.

به گزارش صبح شیراز ، یدالله رحمانی در چهل و هفتمین نشست کمیته جذب و حمایت از سرمایه گذاری فارس در شیراز اظهار داشت: همچنین ارتقای بیش از پیش ارتباط بین بخش خصوصی و دولتی از جمله موضوع های مورد توجه مدیران استان فارس است.
وی افزود: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی به عنوان متولی این امر باید با ارائه برنامه ها و راهکارهای مناسب در بین همه فعالان بخش خصوصی استان فارس، زمینه افزایش این ارتباط را فراهم سازند.
رحمانی، با تاکید بر اهمیت هم افزایی بخش خصوصی و دولتی با هدف بهره مندی از ظرفیت های مختلف استان فارس در همه بخش ها گفت: واگذاری اختیارات مرکز به مدیران استانی تاکنون در ۲ مرحله ابلاغ شده که این امر می تواند زمینه بسیار مناسبی برای فعالیت بخش خصوصی و همراهی این بخش با دولت ایجاد کند از این رو ضروری است این موضوع نیز مورد توجه مدیران بخش دولتی و خصوصی استان قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس افزود: اقدام های یک سال گذشته کمیته جذب و حمایت از سرمایه گذاری، کمیته شناسایی قوانین، حذف موانع صدور مجوز و کاهش زمان صدورمجوزها، توانسته است رضایت نسبی فعالان اقتصادی استان را به همراه داشته باشد که این مسیر باید تداوم یابد تا استان پهناور فارس جایگاه حقیقی خود را در کشور به دست آورد.
در این نشست، برای ارتقا جایگاه استان فارس در رتبه بندی فضای کسب و کار و فعال سازی شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولتی این استان، تصمیم های لازم اتخاذ شد. 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.