رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ساخت زائرسرا برای زائران کاشانی در شیراز

۱۰:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۱۲

ساخت زائرسرا برای زائران کاشانی در شیراز

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر شیراز گفت: ساخت زائرسرا برای زائران شهرستان کاشان در سومین حرم اهل بیت(ع) در زمینه واگذاری زمین و تسهیل عوارض شهرداری تسهیل می‌شود.

رضا محمدیان  در نود و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز اظهار داشت: اگر مسئولان شهر کاشان قصد ساخت زائرسرا برای زائران کاشانی در سومین حرم اهل بیت(ع) داشته باشند چه در زمینه واگذاری زمین و چه در بحث تسهیلات و عوارض به آنان اقدامات لازم انجام شده و زمینه ساخت تسهیل و تسریع می‌شود.

وی هدف از تسریع و تسهیل ساخت زائرسرا در شهر شیراز برای زائران کاشانی را تقویت زیرساخت‌های گردشگری این شهر و افزایش زائران سومین حرم اهل بیت(ع) عنوان و خاطرنشان کرد: این موضوع در مدت زمان حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کاشان در شیراز قابل مذاکره است تا مردم کاشان بتوانند از فضاهای گردشگری و زیارتی شیراز و استان فارس استفاده کنند.

علی رسول‌زاده، رئیس شورای اسلامی شهر کاشان، نیز در این جلسه به تشریح ویژگی‌های شهرستان کاشان پرداخت و اظهار داشت: کاشان از شهرستان‌های استان اصفهان است و برای شناسایی آن همین بس که از جمله مناطق معدود کشور است که از اوایل ورود اسلام به کشور به محبت اهل بیت(ع) و شناخت حقیقت ایشان معروف شد و در بین امواج متلاطم عبادی در آن زمان حقیقت اسلام را شناخت.

وی با بیان اینکه این شهر جایگاه ویژه‌ای دارد و دارای مشترکات بسیاری با شهر شیراز است خاطرنشان کرد: به دلیل وجود این اشتراکات و برای تبادل تجربیات با مسئولان شهر شیراز به این شهر سفر کرده و از چندین مرکز در شهر شیراز از جمله کنترل ترافیک و سرمایه‌گذاری بازدید شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان با دعوت از رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز به شهرستان کاشان گفت: این شهر دارای بیش از یک هزار و ۳۰۰ آثار دیدنی در انواع مختلف است.

رسول‌زاده تأکید کرد: برای مسافرت مردم کاشان به شهر شیراز و زیارت سومین حرم اهل بیت(ع) برنامه‌ریزی می‌شود.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کاشان به شیراز سفر کردند و امروز میهمان رئیس و شورای اسلامی شهر شیراز در صحن علنی این شورا بودند./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.